Team Agency – aftermovies

Mezi naše dlouhodobé a spokojené klienty patří společnost Team Agency, která pořádá regionální kulturní akce v různých odvětvích, nejvíce však sportovní soutěže a hudební festivaly. Pro tuto společnost jsme vytvořili za poslední čtyři roky více než 15 aftermovies.

Co jsou to aftermovies?

Aftermovie je poutavý videoklip z pořádané akce. Videa se snažíme vždy vytvořit tak, aby odrážela atmosféru, byla krásnou památkou pro účastníky a pro pořadatele reklamou na další ročníky. Jelikož jsme hlavně filmová produkce, snažíme se našim zákazníkům navrhnout i kreativní řešení aftermovie. Na základě možností se snažíme videa co nejvíce odlišovat. A v případě vyššího budgetu navrhujeme i originální filmová intra či motivy. Využíváme moderních kamer, filmových skel, dronů a jiného příslušenství, aby byl výsledek vizuálně poutavý.

Pro pořadatele mají aftermovies přidanou hodnotu nejen pro přilákání více fanoušků, ale taktéž slouží jako obchodní nástroj pro vyjednávání s partnery a vystupujícími.

Hudební festivaly a sportovní akce

Mezi největší eventy společnosti Team Agency patří festivaly Morava Park Fest a Boskofest, oba konající se na Blanensku. Mezi vystupujícími interprety se tam již objevila jména jako Rybičky48, Tata Bojs, Olympic, Marek Ztracený a další. Festivaly se konají v létě v zámeckých parcích a díky tomu mají nepopsatelnou atmosféru. Od minulého roku do portfolia pořadatele přibyla i Pivní Pouť v Černé Hoře. Team Agency také pořádá sportovní akce pro koloběžce, bruslaře i běžce. Mezi největší akce patří Blanenská desítka a Masaryk Run.